Niestety musimy przełożyć nasz webinar. Nasz prowadzący rozchorował się, a z szacunku dla Was, nie chcemy szukać zastępstwa.

Ten ciekawy temat poprowadzimy w styczniu, poinformujemy Was o konkretnym terminie. Obserwujcie nasz profil na LinkedIn.

Przepraszamy za niedogodności i do zobaczenia po Nowym Roku!

W tym roku, 6 grudnia, wyręczymy św. Mikołaja, bo sami przygotowaliśmy dla Ciebie prezent! W mikołajkowy poranek, o godz. 10, pokażemy Ci rozwiązania przyszłości, które już dziś możesz wprowadzić do swojego biznesu i być o krok przed konkurencją!

Podczas webinaru pt. „Jaka rewolucja czeka sklepy i magazyny?” będziesz miał okazję poznać technologie jutra i zobaczyć, jak zmienią Twoją branżę.

Sieci handlowe i magazyny od zawsze musiały sięgać po najbardziej innowacyjne rozwiązania, żeby nadążyć za dynamicznym rynkiem. W tym webinarze spróbuję spojrzeć w przyszłość i podzielę się z widzami moimi przewidywaniami, jak sytuacja w tych branżach będzie wyglądała za 5 lat. Nie zabraknie solidnej dawki technicznej wiedzy, więc zachęcam do wzięcia udziału wszystkich, którzy interesują się nowymi technologiami, a przede wszystkim, ich praktycznym zastosowaniem w biznesie – przekonuje Jakub Kownacki, dyrektor techniczny ISS RFID.

By wziąć udział w webinarze, wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy!