Wprowadzamy na rynek nowość – system ISS Yachts, który rozwiązuje problem uciążliwości i długiego czasu ręcznej inwentaryzacji wyposażenia czarterowanych jachtów. To inteligentne rozwiązanie, oparte o technologię RFID, automatyzuje i skraca proces zdawania łodzi nawet do kilku minut.

Dzięki zaangażowaniu naszych partnerów i klientów, w tym trudnym sezonie dla branży żeglarskiej, przetestowaliśmy nasze rozwiązanie w marinach Chorwacji, Hiszpanii, a także w rodzimych portach, w Gdyni i Szczecinie. Dopasowaliśmy nasz produkt do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, o którym można więcej przeczytać na branżowym portalu.

ISS Yachts podniesie poziom obsługi klientów firm czarterowych, ograniczy nakład pracy i zlikwiduje błędy spowodowane czynnikiem ludzkim. Dodatkowo usprawni zarządzanie mieniem i kontrolę drogiego wyposażenia jednostek pływających.

Liczymy, że ISS Yachts sprawdzi się też w innych obszarach biznesu jachtowego, usprawniając logistykę i zwiększając dokładność stanów magazynowych, np. w czasie zimowania jachtów czy zarządzania częściami eksploatacyjnymi. Ta innowacja może stać się przełomem w branży jachtowej, a technologia RFID przyczyni się do rozwiązania wielu problemów osób zarządzających flotą i marinami.