O webinarze:

Podczas webinaru opowiem o przełomowym wdrożeniu naszych systemów w magazynie firmy Rossmann. Podzielę się wiedzą, jak, dzięki technologii RFID, udało się zautomatyzować pracę w magazynie wysyłkowym, ograniczyć czasochłonność oraz zminimalizować błędy podczas załadunku towarów. Opowiem o wprowadzonych przez nas rozwiązaniach, które pozwoliły klientowi prawidłowo identyfikować załadunek boksów z przestrzeni magazynowej do pojazdu, pozyskać informacje o ich bezbłędnym dostarczeniu do sklepów czy systemowo potwierdzać powrót do magazynu.

Na naszym spotkaniu odpowiem też na pytania:

  • Jakie korzyści dla procesu logistycznego można uzyskać dzięki systemom lokalizacji w czasie rzeczywistym, na przykładzie boksów z towarem?

  • Jak skalować rozwiązania RFID i aplikować je w oddziałach stacjonarnych sieci detalicznej?

  • Jak wdrożyć skuteczne zabezpieczenia RFID przed nieautoryzowanym dostępem na terenie firmy i w strefach magazynowych?

Zarejestruj się:

Do udziału w webinarze konieczna jest wcześniejsza rejestracja:

To wydarzenie się odbyło, rejestracja nie jest już dostępna.

Klauza informacyjna dostępna tutaj.
Polityka prywatności dostępna tutaj.

O prowadzącym:

Jakub Kownacki

Jakub Kownacki

dyrektor techniczny ISS RFID

Odpowiada za rozwój produktów i usług, wprowadzanie innowacji i nadzór techniczny nad wdrożeniami. Wraz z zespołem Politechniki Gdańskiej opracował plombę RFID Tamper Evidence, innowację na skalę światową, której prototyp został zaprezentowany na targach RFID Journal Live w Phoenix w USA w 2017 roku. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.