W pierwszym tygodniu sierpnia przeprowadziliśmy testy ISS Yachts w Biogradzie, gdzie dzięki otwartości firmy Euronautic, wiodącej firmy czarterowej, w rzeczywistych warunkach i pod okiem specjalistów z branży jachtowej, sprawdziliśmy funkcjonowanie systemu. Testy zakończyły się sukcesem, co potwierdza gotowość naszego rozwiązania do oficjalnej światowej premiery.

Dzięki testom, które prowadziliśmy na kilku jachtach i zebraniu opinii użytkowników ISS Yachts, zespół naszych inżynierów tak dopracował rozwiązanie, aby spełniało oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, co potwierdza opinia Katariny Vujević Babary, właścicielki firmy Euronautic.

System umożliwił sprawdzenie wyposażenia jachtu w niespełna 2 minuty zamiast wcześniejszych   ponad 30. Oznacza to znaczące oszczędności, kontrolę drogiego wyposażenia łodzi, a także większy komfort dla naszych klientów, którzy znacznie krócej będą czekać za zakończenie procesu check-outu. Jestem przekonana, że to innowacyjne rozwiązanie będzie przełomowe dla całej branży, tak jak stało się i dla naszej firmy.

We wrześniu, w wybranych marinach w Chorwacji, będzie okazja, by sprawdzić działanie Inventory Smart System for Yachts i spotkać się z zespołem, który go tworzy. Wydarzenie ISS Yachts Show odbędzie się w dniach 21-25 września w marinach w Biogradzie i Trogirze. Będzie to świetna okazja, aby wziąć udział w otwartych prezentacjach, jak i umówić się na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze zadeklarowanie udziału i rejestrację tutaj.