Niestety musimy przełożyć nasz webinar. Nasz prowadzący rozchorował się, a z szacunku dla Was, nie chcemy szukać zastępstwa.

Ten ciekawy temat poprowadzimy w styczniu, poinformujemy Was o konkretnym terminie. Obserwujcie nasz profil na LinkedIn.

Przepraszamy za niedogodności i do zobaczenia po Nowym Roku!

O webinarze:

Podczas webinaru spojrzymy w przyszłość i pokażemy, jak nowe technologie mogą obniżyć koszty magazynowania, inwentaryzacji i obsługi sklepów.

Konsumenci oczekują dziś bezproblemowych zakupów, dostępności towaru oraz tego, by produkt trafił do ich rąk w ciągu 24 godzin. Mierząc się z tymi wyzwaniami, sieci handlowe i magazyny od zawsze wykorzystywały najnowsze dostępne technologie, starając się nadążyć za potrzebami rynku. Ale jak sytuacja będzie wyglądać za 5 lat?

Opowiem o tym, jak możesz wprowadzać te rozwiązania do Twojego biznesu już dziś, by być o krok przed konkurencją.

Na naszym spotkaniu odpowiem też na pytania:

  • Czy będziemy w stanie śledzić każdy produkt w czasie rzeczywistym?

  • Czy sklepy będą w pełni zautomatyzowane?

  • Czy będziemy w stanie monitorować wszystkie produkty będące na półkach?

Zarejestruj się:

Rejestracja została zamknięta.

Klauza informacyjna dostępna tutaj.
Polityka prywatności dostępna tutaj.

O prowadzącym:

Jakub Kownacki

Jakub Kownacki

dyrektor techniczny ISS RFID

Odpowiada za rozwój produktów i usług, wprowadzanie innowacji i nadzór techniczny nad wdrożeniami. Wraz z zespołem Politechniki Gdańskiej opracował plombę RFID Tamper Evidence, innowację na skalę światową, której prototyp został zaprezentowany na targach RFID Journal Live w Phoenix w USA w 2017 roku. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.